O nas

O nas

Firma przetwarzająca odpady i produkująca worki foliowe, spożywcze, na śmieci itp. z ponad 20 letnim doświadczeniem, postanowiła stworzyć nowy projekt o nazwie COVER service.

Produkty COVER service są stworzone dla ludzi pracujących w branży motoryzacyjnej - współpracują z nami mechanicy, detailerzy oraz wulkanizatorzy.

 

Nasza produkcja zaczyna się od momentu, kiedy skupujemy zużytą folię, mamy swoich sprawdzonych dostawców, co zapewnia nam powtarzalność surowca, co znacząco wpływa na polepszenie jakości końcowego produktu. Odpad jest w postaci kostek - beli - po to, by więcej folii mogło zmieścić się na naczepę. Jedna taka bela waży aż 500kg! Wszystkie są ważone a następnie układane na paletach i chowane, by nie padał na nie deszcz.

 

 

 

Kolejnym etapem, produkcji jest zagęszczanie. Czystą folię transportujemy pod maszynę, gdzie nasz operator kontroluje pracę maszyny, oraz sprawdza czy w folii nie ma innych zanieczyszczeń, np. folia inna niż LDPE. Jest to ważne, ponieważ każdy rodzaj folii ma swoją temperaturę, w której staje się plastyczny. Dostanie się innego rodzaju folii mogłoby spowodować spore problemy, które wyszłyby w późniejszych etapach. Folia po zagęszczeniu - aglomerat- wygląda jak poniżej:

aglomerat LDPE

 

Aglomerat jest następnie przewożony do hali, gdzie znajduje się wytłaczarka do regranulacji. Operator wytłaczarki zasypuje aglomerat do kosza zasypowego. Najważniejszym miejscem w procesie regranulacji jest układ plastyfikujący. To tam, aglomerat się topi, miesza, a następnie poprzez przejście przez noże tworzone są granulki. Aby zapobiegać wtapianiu wtrąceń w granulki, przy układzie plastyfikującym stosuje się pompy vacuum, które zasysają niechciane zabrudzenia z roztopionego plastiku.  Dzięki temu powstaje nam regranulat jak na zdjęciu, ma ładny kształt, nie ma w nim pustych przestrzeni oraz wtrąceń innych materiałów.

 

 

 

Gdy mamy już regranulat, możemy zacząć tłoczyć rękaw. W tym celu mieszamy regranulat oraz wszystkie dodatki potrzebne, by worki na opony były miały własności wymagane od klientów COVER service.

Ostatnim etapem jest cięcie i rolowanie. Folia przechodzi przez kilka wałków, by być naprężona i wyprostowana, aby zgrzewy i cięcia były idealne.

 

 

Przy każdym etapie obecny jest członek naszego zespołu, który sprawia, że produkty COVER service są wyjątkowe. Dzięki temu, że wszystkie procesy są wykonywane przez Nas i u Nas, mamy ciągle nadzór nad jakością wytwarzanego produktu. Jesteśmy również jedynym dystrybutorem produktów COVER service.

Wykorzystujemy technologię, która umożliwiła stworzenie produktu dostosowanego do potrzeb każdego warsztatu wulkanizacyjnego. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości w odpowiedniej cenie. Dzięki konsultacjom z użytkownikami naszych produktów byliśmy w stanie stworzyć produkt, idealnie wpisujący się w oczekiwania tych, którzy z nimi pracują. 

Dołącz do nas na facebook'u: https://www.facebook.com/cvrservice

Jesteśmy też na instagramie: https://www.instagram.com/cover.service/

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl