Worki na odpady

Warsztatowe worki na śmieci Warsztatowe worki na śmieci
Cena: 12,18 zł (netto: 9,90 zł )
Worki na śmieci - 120 litrów Worki na śmieci - 120 litrów
Producent: COVER service
Cena: 2,90 zł (netto: 2,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci - 160 litrów Worki na śmieci - 160 litrów
Producent: COVER service
Cena: 3,90 zł (netto: 3,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci - 35 litrów Worki na śmieci - 35 litrów
Producent: COVER service
Cena: 1,20 zł (netto: 0,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Worki na śmieci - 60 litrów Worki na śmieci - 60 litrów
Producent: COVER service
Cena: 1,90 zł (netto: 1,54 zł )
szt.
zobacz więcej

COVER Service – doświadczony i wyspecjalizowany producent worków na odpady

W ramach niniejszej podstrony naszego asortymentu oddajemy do dyspozycji klientów wytrzymałe worki na odpady przeznaczone zarówno osobom prywatnym, jak i właścicielom warsztatów samochodowych, zakładów wulkanizacyjnych oraz wszelkich innych przedsiębiorstw związanych z branżą motoryzacyjną. Produkty te cechują się przede wszystkim dużą trwałością, ekologiczną strukturą, a także optymalnym stosunkiem ceny do uzyskiwanej w zamian jakości.

Worki dostępne są w czterech podstawowych wariantach pojemnościowych:

  • 35 litrów – po 15 sztuk w rolce, każdy o wymiarach 50x60 cm,
  • 60 litrów – po 10 sztuk w rolce, każdy o wymiarach 60x80 cm,
  • 120 litrów – po 10 sztuk w rolce, każdy o wymiarach 70x110 cm,
  • 160 litrów – po 10 sztuk w rolce, każdy o wymiarach 91x110 cm.

Jakie worki na śmieci wybrać dla warsztatu samochodowego?

Ze względu na specyfikę wyrobów tego rodzaju i ich częste użytkowanie, producent worków na odpady musi zadbać o utrzymanie wysokiej jakości produktu, a jednocześnie niskie koszty eksploatacji wyrobów. W przypadku wspomnianego rozwiązania najważniejsze są trzy cechy, tj. wysoka trwałość, wygoda użytkowania oraz wspomniana dobra cena.

W związku z tym poniżej proponujemy bardzo wytrzymałe worki na odpady wykonane z polietylenowej folii LDPE, ze zgrzewem umiejscowionym po bokach. Jest to materiał o niskiej gęstości, który odznacza się dużą odpornością na przebijanie, rozrywanie i rozciąganie, a także ponadprzeciętnym współczynnikiem ochrony przed oddziaływaniem zasad, soli i kwasów oraz niewrażliwością na czynniki pogodowe. Dodatkowo jest to też produkt niezwykle łatwy w odrywaniu oraz ekologiczny – wykonany w całości z tworzyw przetworzonych i możliwy do ponownego recyklingu.

Zastanawiając się zatem nad tym, jakie worki na śmieci wybrać, rozważ wykorzystanie rozwiązań oferowanych przez firmę COVER Service. Działając bowiem zarówno jako sprzedawca, jak i producent worków na odpady, jesteśmy w stanie zaoferować produkty nie tylko profesjonalne i solidne, ale również tanie i nieuwzględniające w ramach swojej ceny marży żadnych dodatkowych pośredników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanego przez nas asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl